Garden Composer 3D PLUS

Wysłany przez 21.03. 2007 20:11:42 (10025 czytelników)

ENCYKLOPEDIA ROŚLIN Zawiera: 9.000 roślin, 370 chorób, 15.000 zdjęć. Nazwy: polskie, łacińskie, angielskie, niemieckie, pełna klasyfikacja. Opisy, cechy, wymagania, zastosowania. Całoroczna kolorystyka. Dokładne kalendarze pielęgnacji. Choroby, leczenie i profilaktyka. Pochodzenie roślin i ich środowisko naturalne. Możliwość Wprowadzania własnych informacji, dopisywania nowych roślin, edycji i druku danych. Szybkie i łatwe wyszukiwanie według najróżniejszych kryteriów estetyczno-użytkowych.

Garden Composer 3D PLUS

PROJEKTANT OGRODÓW
Bogaty w funkcje i możliwości edytor graficzny do projektowania. Pozwala kształtować rzeźbę terenu, projektować na podstawie zdjęć lub szkiców terenu. Umożliwia projektowanie roślin w pomieszczeniach i na fasadach.

Zawiera kreator ogrodzeń i budynków oraz ogromną bazę gotowych elementów wyposażenia. Używa realistycznych obrazów roślin. Umieszcza w projekcie budynki, ogrodzenia, drogi, oczka wodne itp., tak by zachować zgodność z rzeczywistością. Posiada rozbudowane opcje druku i eksportu projektu.

WIDOK 3D
Realistyczny widok na każdym etapie projektowania. Pozwala zobaczyć wygląd ogrodu w wybranym miesiącu, a nawet za kilka lat. Doskonale obrazuje zmienną kolorystykę roślin oraz ich rozrost. Świetna integracja z Projektantem umożliwia natychmiastową wizualizację projektu. Przy pomocy myszki można wybrać się na wirtualną przechadzkę po ogrodzie!

Garden Composer 3D PLUS, to wszystko w jednym!

Ogromne możliwości programu połączone z łatwością obsługi powodują, że Garden PLUS jest idealnym narzędziem zarówno dla amatorów jak i zawodowych projektantów. Teraz każdy sam może zaprojektować otoczenia swego domu!

Wymagania sprzętowe: PC z procesorem P600 MHz, 256 MB RAM, karta graficzna z min. 16 MB RAM, Windows 98/Me/XP lub Windows 2000 Professional (build 2031 lub późniejszy) lub NT(Service Pack 3 lub późniejszy).
eOgrodnik.pl
10 najnowszych artykułów w tym temacie
30.05. 2007
13.65 kB czytelników
Wymarzony Ogród 3.0 CD
Program WYMARZONY OGRÓD 3.0 jest programem służącym do projektowania ogrodów oraz terenów zielonych. Jest to narzędzie łatwe w obsłudze, skierowane zarówno do amatorów hobbystów jak i profesjonalistów.
30.05. 2007
12.21 kB czytelników
Jak pielęgnować ogrody wodne i bagienne
Opracowanie zawiera wskazówki i porady dotyczące zakładania i pielęgnowania różnego rodzaju ogrodów wodnych, stawków i oczek wodnych. Jest to kolejny, wydany na płycie CD temat, w ukazującej